Firma Profili

İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş. 2008 yılında Adnan Akar tarafından kurulan bir firmadır. Adnan Akar, hayatının çeşitli dönemlerinde kanser gibi hastalıklara yakalanmış insanlarla sıklıkla karşılaşmış ve bu nedenle bitkilerin sağlıklı ve doğal bir şekilde yetiştirilmesine büyük önem göstermiştir.

2008 yılında Bodrum Yalıkavak merkezli olarak kurulan İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş. Türkiye’nin bitkisel ilaç üreticisi olarak isimlendirilen ilk ve tek firmadır.

Bodrum’un coğrafi açıdan olumlu yönleri Adnan Akar’ın İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş’yi Bodrum merkezli kurmasının temel nedenidir.

İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş. kurulduğu günden bugüne kadar teknolojiyi ve teknolojik gelişmeler yakından takip etmektedir. Bünyesinde çalıştırdığı personeli ve çeşitli iş ortakları ile müşterilerine en kaliteli ve en güvenilir hizmetleri vermektedir. Akademisyen, doktor, eczacı, kimyager gibi personelleri ile müşteri memnuniyetini sağlayarak günümüzdeki konumuna gelmeyi başarabilmiştir.

İmmünoloji ve natürel kelimelerinin birleşiminden ismini alan İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş. ürünleri üzerinde çeşitli araştırma ve testleri yaparak müşterilerine sunmaktadır. Bu sayede sunulan ürünlerde herhangi bir hastalık, virüs ya da mikroba rastlayabilmek mümkün değildir.

İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş.