Kişisel Verilerin Korunması

3.Kişilerle paylaşımı yasak ve sınırlı olan bu bilgilerin güvenliği hem işletmemiz hem de müşterilerimiz açısından oldukça büyük önemi vardır. Yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesi ve avantajların duyurulması için kullanılan veriler yüksek güvenlik koşulları altında saklanır. İşletmemiz bu bilgilerin güvenliğini ISO’nun ilgili standartları gereğince de taahhüt altına alarak sizi her türlü dolandırıcılığa karşı korur.

Kişisel Verilerin Korunmasının Firmamız İçin Önemi

Kişisel veriler müşterilerden toplanan ve belirli şartlar altında paylaşımı mümkün olan bilgiler olduğundan işletmemiz bu bilgileri tehlike oluşturacak kimselerle asla paylaşmaz.

Genel anlamda şirket hissedarları, ulusal ve uluslararası iş birlikleri, işletmemizi temsil etmeye yetkilendirilmiş bazı firma ve kuruluşlar, hizmet alınan tedarikçiler vb. pek çok kuruluş ile paylaşılan bu bilgilerin paylaşılmasındaki temel mantık müşteri portföyünün geliştirilmesi ve hedef kitlenin genişletilmesidir. Kişisel Verileri Koruma Kanunu’na göre gerçekleştirilen yükümlülükler altında faaliyet gösteren işletmemiz kişisel verilerinizi talep eden resmî kurumlarla da paylaşmayı taahhüt altına alır.

Kişisel Verilerin Korunması Nasıl Yapılır?

Kanunun tanıdığı sınırlar içerisinde yükümlülük ve sorumluluklarını yerine getiren işletmemiz yine kanunda belirtilen süreler içerisinde bilgileri yok etme gibi faaliyetleri de yerine getirir. İşletmemizin yükümlülüklerini yerine getirmesinin yanında pek çok sorumluluğu da bulunur.

Ülkemizde ve dünyada gerçekleşen gelişmelerin yakından takip edilmesinde üstün başarı gösteren firmamız müşterilerin ve paydaşların haklarını korumada da büyük hassasiyet gösterir. Başarısını müşteri ve paydaşlarının katılımı ile sağlamayı amaçlayan firmamız bu yolda her türlü adımı en doğru şekilde atar. Kişisel verileriniz firmamız ile kontrol ve güven altındadır.

İmmunat Bitkisel İlaç A.Ş.