90 Yaşında Bir İnsan Nasıl Ayağa Kalkar

Annem 90 yaşında ve son birkaç yıldır birçok hastalıkla boğuşmasının yanı sıra, hayata karşı bütün isteği bitmiş, son derece depresif ayağındaki şişikler yüzünden de yerinden kalkamayan, hareket etmeyen bir kadındı. Ta ki Osmanlı Kök ve Baharat Ekstresi ile tanışıncaya kadar. Annemin sorunlarına çare nasıl buluruz derken tesadüfen Yalıkavak’ta tamamen bitkisel ürünler üreten İmmu-Nat’ı duydum. Bir birey olarak kendimi bildim bileli bitkisel tedavinin gücüne çok inanıyorum. Ve bu konu özel ilgi alanıma girer. Bu yüzden de ilk fırsatta ziyarete gittim. Annem, kendim ve diğer aile bireylerinin bazı sorunları için Adnan Bey ile görüştüm, tavsiyeler aldım.

Annem için önerilen Osmanlı Kök ve Baharat Ekstresi’ni hemen kullanmaya başladım. İki gün sonra annemde değişiklikler olmaya başladı. Öncelikle konuşma isteği geldi, ayağındaki şişikler indi ve yavaş yavaş adım atmaya başladı. Sonraki günlerde yataktan tamamen kalkarak tüm ihtiyaçlarını karşılar hale geldi. Annemde kısa zamanda olumlu değişmeler oldu ve bu bizi gerçekten hem şaşırttı hem de çok mutlu etti. Osmanlı Kök ve Baharat Ekstresi, bizim hayatımızda köklü bir değişiklik yarattı. Şu anda tüm aile fertleri ve dostlarımız bu ekstreyi kullanıyoruz, faydasını da görüyoruz.

Rengin Sakaoğlu

Doğal Yaşam Uzmanı

7’den 70’e Herkese Tavsiye Ediyorum

Sağlıklı ve uzun yaşamak herkesin isteği, bundan ben de nasibimi almak istiyorum. İmmu-Nat sadece Bodrum’un değil Türkiye’nin gururu. Dilerim varlığınız ve kıymetiniz anlaşılır. Şahsen ben elimden geleni yapacağım.

İnsanlarımızın birçoğu bazı çok önemli gelişmelerin farkında değiller. Birçok nedenlerden dolayı önyargılı olabiliyorlar, çok olumsuz sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kaldıklarında arayışa geçebiliyorlar. Dilerim Osmanlı Kök ve Baharat Ekstreniz dahil çok kıymetli ürünlerinizin farkına varılır. Unutmayınız ki iyi ve kıymetli şeyler zor ve geç anlaşılır.

Ali Şen

İş Adamı – Fenerbahçe Spor Kulübü Eski Başkanı

Sağlıklı ve Uzun Yaşamak İstiyorum

Sevgili Adnan Akar, insanları sağlıklı ve huzurlu yaşamını idame ettirebilmeleri için yapmış olduğunuz çalışmalarınızı gelip yerinizde gördüm. Çok mutlu oldum ve bundan dolayı sizi tebrik etmek isterim. Biliriz ki her canlıya nefes veren, onu sağlıklı yaşatmayı sağlayan bütün gayretlerin ecrini Allah verecektir. Anlatmış olduğunuz projenizi büyük bir dikkatle dinledim ve başarılmasının mümkün olabileceğini düşünüyorum. Zira bugün insanlar sağlıklı yaşamdan az çalışmaya kadar uzun ömürlü olabilmek için ne lazımsa gereken her türlü fedakarlığı yapmaktadır.

Sizin gibi başarılı bir müteşebbise çevremize de tavsiyeler ve tanıtımlarda bulunarak emeğimizi esirgemeyeceğimizi bilmenizi isterim. Bu sebeple hem Osmanlı Kök ve Baharat Ekstrenizi kullandım ve başta 11. Cumhurbaşkanımız olmak üzere vermiş olduğumuz resepsiyona katılan 200 seçkin misafire de birer şişe hediye ettim. Tamamen orjin bitkileri kullanarak özleri çıkarmanız ve hiçbir kimyasal katkı koruyucu madde kullanmamanız tüm dostlarımın büyük ilgisini çekti. Tam da ihtiyaç duyduğumuz şeyler de bunlardı dediler. Size başarılar diliyor bir sonraki Bodrum seyahatinde veya sizin İstanbul’a gelişinizde görüşmek isterim. Sevgi ve Saygılarımla.

Hüseyin Bayraktar

Bayraktar Holding Yönetim Kurulu Başkanı

82 Yaşındaki Annemi Hayata Bağladınız

Bir Akademisyen olarak ülkemizde böyle kaliteli ve sonuç veren çalışmaların yapılmış olmasından büyük mutluluk duydum. 82 yaşındaki annem de, kayın validem de ürünlerinizi kullanmanın ve mükemmel sonuçlar görmenin keyfini yaşıyoruz.

Sizleri yerinizde ziyaret ettiğimde doktorlar ve kimyagerlerle çalışmalarınızı gördükten sonra ayrıca gurur duydum.

Türkiye’de birçok onkologların da ürünlerinizi tavsiye etmeleri eczanelerden ürünlerin temin edilmesi sevindirici ve umut vericidir. Dolayısıyla sizleri tekrar tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

Prof. Dr. İbrahim Uslu

Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi

Kolesterol Sorunu Olanlar Okumalı

Birkaç yıldır yaptırdığım tahlillerde kolesterolüm hep yüksek çıkıyor. Bende kolesterolümü ilaç yerine rejim ile düşürmeye çalışıyordum. HDL denilen iyi kolesterolümde çok düşünce, doktorum Jan Klod Kayuka ilaç kullanmamı önerdi. Tam ilaca başlamak üzereyken bir arkadaşım zeytin yaprağının suyunu iç kolesterolün ilaçsız düşer dedi.

Tıp dışındaki bu tür tavsiyelere inanmasam da denemeyi uygun gördüm. Bodrum Yalıkavak’ta İMMU-NAT firmasının tamamen bitkilerden hemen hemen her hastalık için karışımlar hazırladığını duydum. İMMU-NAT’a gittim. Kolesterol için ne önerirsiniz dedim, ”zeytin yaprağı ekstraktı” cevabını aldım.

Sizde var mı deyince ‘’elbette” dediler. Üstelik zeytin yaprağı suyunun özünü hazırlayıp tamamen hijyenik ortamda şişelemişler.

İki şişe aldım ve sabah, akşam birer kaşık içtim. Üç hafta sonra yeniden tahlil yaptırdım ve gördüm ki kolesterolüm düşmüş, iyi kolesterolüm yükselmiş. Belki tesadüftür diye üç hafta daha kullanıp tahlil yaptırdım. Kullandığım zeytin yaprağı ekstraktının kolesterolü ilaç kullanmadan dengelediğini gördüm. Tesadüf mü değil mi bilemem, ancak bana iyi geldi. Okurlarla paylaşmayı uygun buldum.

Aydın Ayaydın

Milletvekili – Köşe Yazarı

Tecelliden Abuzittin’e Mektuplar

Esasında, gene sağlıkla ilgili, başka bi şeyden bahsetmek istiyorum. Geçenler de Adnan Akar’la telefonda konuştum. İmmunat adında, bitkilerden “gıda destekleri” üreten bi kuruluşun genel müdürü. Ciddi çalışan aktarları tenzih ederim, bu öyle sıradan bi firma değil, ürettiği mamulleri AB’de pazarlayan bi şirket. Türkiye’de böyle ciddi çalışan bir iki yer daha var. Mesela eski Maliye Bakanlarımızdan Zekeriya Temizel’in başında olduğu ” tabia”.. Bu ürünler, aktarlarda maktarlarda değil bellibaşlı eczanelerde satılıyor. İnsanlarımız, böyle laboratuarlar çoğaldıkça, yararlı bitki diye ne idüğü belirsiz otları içmekten kurtulacaklar.

Gene, Adnan Akar’la yaptığım konuşmaya döneyim. Zerdeçalın ekstresini yani öz suyunu çıkartmışlar. Bu ilk defa oluyormuş. Zerdeçal bizim dedelerimizden ninelerimizden duyduğumuz çok yararlı bitkilerden biridir. Yabancı dilde circumin veya turmeric diye geçiyor. Bunun, kanser hastalarına da yararlı olabileceğine dair Batı Alternatif tıbbında ciddi çalışmalar var. Ayrıca zerdeçalın kemoterapi görenlerde tedaviyi desteklediği, kemoterapinin verdiği zararları bir derece azalttığı neredeyse kesin. Adnan Akar da aynı kanıda ama ne yazık ki bizim tıbbımız, onkologlarımız doğal ilaçları ciddiye almadığından zerdeçaldan yeterince yararlanamıyoruz. Oysa çok kuvvetli bi antioksidan, bağışıklık sistemi destekleyicisi. Yani sağlıklı insanların da hastalıktan korunmak için kullanabilecekleri bi madde. Adnan Akar da “…gıda desteklerini yok saymayalım, mevcut tıbbın yanında bunları da kullanalım” diyor. Akla yatkın bi yaklaşım.

Batı Dünyasında, biliyorsun, yararlı birçok bitki ekstresi var ama eksik olmasın hükümetimiz, Türkiye’ de satışlarını yasakladı. Bereket, birkaçı, artık bizde de üretilebiliyor. Esasında bunlar destekleyici filan değil resmen ilaç! İmmu-nat’ın Avrupa’da satışı başlayacak bitki özü, XP S6 adını taşıyor ve AB bunun, bağışıklık sistemini desteklemenin yanında, özellikle, şeker, tansiyon, kolesterol problemlerinde insan sağlığına yararlı olabileceğini kabul ediyor.

Bizim tıp hâlâ doğal ilaçları ciddiye almasın. Ama XP S6 (biraz roket adına benzese de) Avrupa’ya girdi. Bütün acı haberlere rağmen pazar günü için güzel bi haber bu.

Kardeşin Güneş.

Hıncal Uluç

Sabah Gazetesi Köşe Yazarı

İyi ki İmmu-Nat’ı Keşfettim

Dostlarımın tavsiyesi Bodrum’a gitmişken İmmunat’a mutlaka uğramamı istediler. Gördüm ki işi bilen birçok kişi bazı özel ürünlerle kendilerine daha iyi bakabiliyorlar. Ben de Osmanlı Kök ve Baharat Ekstresi alarak çalıştırdığım tüm futbolcularla kullanmaya başladım.

Baharatlardan ve köklerden doğal olarak ekstre ettikleri için hem kolay hastalanmıyorsunuz, hem de enerjiniz düşmüyor. Özellikle son zamanlarda kamuoyunda izlediğimiz kadarıyla gereksiz antibiyotik kullanımının zararlı olduğu, sağlık bakanımızın bile işkembe çorbası, kelle paça içilmesini tavsiye ettiğinden biz de kendimizi Osmanlı Kök ve Baharat Ekstresi ile korumaya karar verdik.

Semih Yuvakuran

Fenerbahçe Eski Futbolcusu