Değerli İş Ortaklarımız ve Ürün Kullanıcılarımız;

1998 yılında Samsun’da Araştırmacı, Yazar ve Kurucumuz Adnan Akar Bey’in kurduğu küçük bir aktariye’de temelleri atılan İmmu-Nat, o günden bu yana “Doğanın İyileştirici Gücü” olan bitkilere olan inancı ve medikal anlamda hak ettiği değere kavuşması adına, yolculuğuna kararlılık ve azimle devam ediyor.

İşimizin odağı insan sağlığı olduğu için bizlere çok büyük sorumluluk düşüyor. Bu bilinçle faaliyetlerimizi sürdürürken, kendimizi sadece bir bitkisel ürün  üreticisi olarak görmüyoruz. Dokunduğumuz hayatları ve geleceği iyileştirmek,Ülkemiz coğrafyasında yetişen endemik ve orjin bitki türlerinin gücünü tüm Dünya’ya gösterebilmek adına,her geçen gün kendimizi geliştirerek Ülke ekonomisine katma değer sağlamak için çalışıyoruz. Bugün itibarı ile sektörde, Uluslararası çapta ve Ülkemizden birçok ilkle sektöre yön vermenin,kalite ve etki anlamında, Üniversitelerde bilimsel çalışmalara konu olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Elde ettiğimiz her başarı ve ulaştığımız her hedef, hem şirketimiz hem sektörümüz hem de ülkemiz adına çalışma azmimizi daha da artırıyor. İşte bu gururu sürdürülebilir kılmak ve uluslararası güçlü bir marka olmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Bünyesinde çalışan ve yurt genelinde çözüm ortağı olarak destek sunan akademisyenler, doktorlar, eczacılar, fitoterapi uzmanları ve kimyagerler ile İmmu-Nat Sektöre farklı bir boyut kazandırmış, hastalıkları için bitkisel destek tercih eden insanları ehil insanlara yönlendirerek,bitkisel tedavilere olan inancın yitirilmemesi adına mücadelesini her zeminde sürdürmektedir.

Bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da cesaret, tutku ve sorumlulukla ülkemizi ve sektörümüzü tüm dünyada gururla temsil edeceğiz.